از توصیه‌های مشفقانه حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمد خاتمی
بسیار استفاده کردیم


امیدوارم با تدبیر حاکمیت برخی محدودیت‌های این انسان فرهیخته رفع شود تا همگان بتوانند از نظرات خیرخواهانه ایشان نهایت استفاده را ببرند.

آیینه یزد - شب ایرانشهری جلیل طیباتاز توصیه‌های مشفقانه حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمد خاتمی بسیار استفاده کردیم

سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی ضمن تشریج جزئیات دیدار 3ساعته بیش از 70 عضو فراکسیون امید با حجت‌الاسلام والمسلمین خاتمی، از بحث در مورد مسائل مختلف سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی در این جلسه خبر داد. بهرام پارسایی در گفت‌وگو با ایلنا، با اشاره به دیدار بعدازظهر امروز 13/12/96 فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با حجت‌الاسلام والمسلیمن سیدمحمد خاتمی اعلام کرد: باتوجه به سالگرد انتخابات مجلس، پیرو سنتی که در سال گذشته داشتیم به‌همراه بیش از 70 نفر از اعضای فراکسیون امید خدمت حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمد خاتمی رییس دولت اصلاحات رسیده و حدود 3 ساعت پس از نماز مغرب تا دقایقی پیش با ایشان گفت‌وگو کردیم.
وی در تشریح مباحث مورد بحث در این دیدار خاطرنشان کرد: در این جلسه به‌طور کلی به مباحث روز پرداختیم که بر این اساس، ابتدا آقای دکتر عارف گزارشی درباره مسائل مختلف و همچنین عملکرد فراکسیون پرداختند و در ادامه نیز چند نفر از اعضای فراکسیون، نکاتی را مطرح و نقطه‌نظرات خود عنوان کردند. نماینده اصلاح‌طلب مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: در این راستا، درباره انتظاراتی که از دولت وجود دارد، مطرح شد، همچنین درباره انتظارات از مجلس صحبت‌هایی داشتیم، در ادامه درباره تعامل مجلس و دولت نیز صحبت کردیم. وی افزود: همچنین درباره انتظاراتی که مردم از فراکسیون امید دارند، صحبت کردیم. همچنین درباره وعده‌هایی که به‌طور کلی به مردم داده شده و انتظارات برحقی که مردم از مسئولان دارند، نکاتی مطرح شد. سخنگوی فراکسیون امید مجلس در پاسخ به این سوال که آیا در مورد مسائل مربوط به حصر و محدودیت‌های حجت‌الاسلام والمسلمین خاتمی بحثی صورت نگرفت، خاطرنشان کرد: می‌توانیم بگوییم که درباره تمامی مسائل روز ازجمله این مسائل اشاره شد. درباره مسائل مختلف سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی بحث‌هایی مختلف داشتیم که البته این مطالب عمدتاً ازسوی نمایندگان مطرح شد و این‌طور نبود که مثلاً آقای خاتمی درباره این مسائل صحبت کنند. پارسایی در پایان تصریح کرد: حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمد خاتمی نیز در پایان جلسه، جمع‌بندی دقیقی از مسائل داشته و نکاتی را مطرح کردند.
همچنین محمدرضا عارف در اینستاگرام خود نوشت: در دومین سالگرد حماسه هفتم اسفند همراه با جمعی از همکاران عزیزم در مجلس با جناب آقای خاتمی که یکی از شخصیتهای موثر در شکل‌گیری حماسه هفتم اسفند بودند دیدار کردیم. آقای خاتمی یکی از چهره‌های دلسوز و متدین کشورمان هستند که دغدغه‌ای جز اعتلای نظام و پیشرفت کشور ندارند و با مشی اصلاح‌طلبی به دنبال بهبود وضعیت کشور هستند. از توصیه‌های مشفقانه ایشان در این دیدار بسیار استفاده کردیم و امیدوارم با تدبیر حاکمیت برخی محدودیت‌های این انسان فرهیخته رفع شود تا همگان بتوانند از نظرات خیرخواهانه ایشان نهایت استفاده را ببرند.